حالت شب
  • Wednesday, 17 July 2024
اجرای پویش اطعام و احسان حسینی با شروع ماه محرم در اصفهان

اجرای پویش اطعام و احسان حسینی با شروع ماه محرم در اصفهان

به گزارش باخبرباش به نقل روابط عمومی کمیته امداد استان اصفهان، کریم زارع افزود: این طرح در ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) همچون سال های گذشته برای خدمت به مددجویان و نیازمندان، با جمع‌آوری کمک‌های مردمی، همکاری مراکز نیکوکاری و پشتیبانی هیات‌های مذهبی و گروه‌های مردمی به‌منظور گسترش سنت حسنه انفاق و نیکوکاری انجام می‌شود.

وی با تاکید به استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر به مددجویان زیرپوشش افزود: در این ایام برای رساندن هرچه سریع‌تر نذورات خیران شامل صدقه، اطعام، هدایا و کمک‌های نقدی، کالا و خدمات، به محرومان واقعی برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) اصفهان اظهار داشت: در کنار توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی برای نیازمندان، طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه محرم و صفر نیز عملیاتی و پیگیری می‌شود.

وی اضافه کرد:طرح اشاره شده از جمله طرح‌هایی است که کمیته امداد در راستای ترویج فرهنگ اکرام و رسیدگی به فرزندان یتیم و نیازمند به آن توجه ویژه دارد.

زارع، با دعوت از همشهریان برای همراهی در این پویش مردمی، گفت: مردم استان می‌توانند، نذورات خود در طول ماه محرم تا پایان ماه صفر را به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ واریز یا با استفاده از شماره‌گیری کد #۰۳۱*۸۸۷۷* همچنین مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری در سطح استان اقدام کنند.

در زمان حاضر بیش از ۱۲۰ هزار خانوار با جمعیت ۳۰۰ هزار نفری زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) اصفهان قرار دارند.

دیدگاه / پاسخ