حالت شب
  • Saturday, 24 February 2024
عاملان سنگ پرانی به کامیون های عبوری در نجف آباد دستگیر شدند

عاملان سنگ پرانی به کامیون های عبوری در نجف آباد دستگیر شدند

 باخبرباش/  مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان روز چهارشنبه به نقل از سرهنگ میثم گوهری آرانی افزود: در پی اقدام اخیر تعدادی اراذل و اوباش در برهم زدن امنیت و اخلال در فعالیت خودروهای عبوری در جاده‌های این شهرستان، بررسی موضوع شناسایی و دستگیری این افراد به صورت ویژه در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: مأموران انتظامی این فرماندهی با گشت زنی در جاده‌های این شهرستان ۶ نفر را که با استفاده از ۲ دستگاه خودرو سواری اقدام به سنگ پرانی و پرتاب مواد محترقه انفجاری به سمت خودرو های عبوری سنگین می‌کردند ،شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه حین ارتکاب جرم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با اشاره به توقیف ۲ دستگاه خودرو سواری در این خصوص تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی در پایان با تأکید بر اینکه اخلال در نظم عمومی و ایراد خسارت به اموال و اشخاص جرم بوده و پلیس با قاطعیت با این مجرمان برخورد می‌کند، گفت: شهروندان و رانندگان در صورت مشاهده و اطلاع از اینگونه موارد، مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

شهرستان نجف آباد در فاصله در ۳۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

دیدگاه / پاسخ