حالت شب
  • Thursday, 20 June 2024
سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه معرفی شد

سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه معرفی شد

به گزارش باخبرباش محمد رضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بعدازظهر سه‌شنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان مبارکه گفت: شهید رئیسی با اقدامات درخشان و دلسوزانه خود برای مردم به یک الگوی بی بدیل اخلاص و کارِ بدون منت تبدیل شد.

وی ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور مردمی و محبوب و هیئت همراه گفت: شهید رئیسی در طول عمر بابرکت خود همواره با در نظر گرفتن الگوهای اسلامی و منطبق بر ولایت فقیه به مردم خدمت می‌کردند و اگر این الگو توسط ما تبیین نشود دچار ضرر و خسران خواهیم شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: هر فردی که قصد دارد در آینده به عنوان رئیس جمهور فعالیت کند، باید از این الگو پیروی کند.

جان نثاری همچنین تصریح کرد: وزیر امور خارجه دولت سیزدهم نیز با عملکرد خود، ثابت کرد که می‌توان با در پیش گرفتن دیپلماسی شرافتمندانه، با سایر کشورها ارتباط برقرار کرد جناب امیرعبداللهیان در این مدت با دفاع شجاعانه خود با ملت مظلوم غزه، به عنوان الگویی در این زمینه تبدیل شد.

وی خاطرنشان کرد: اعلام عزای عمومی در سایر کشورها در پی شهادت رئیس جمهور و هیأت همراه امری بی سابقه است که آن را مرهون فعالیت‌های انقلابی شهید امیرعبداللهیان هستیم.

وی اظهار کرد: حسینی در طول خدمت خود در شهرستان مبارکه اقدامات مؤثر و خوبی در خدمت رسانی به مردم انجام داد و امیدواریم در محل جدید خدمت خود نیز سرشار از خیر و برکت برای مردم آن منطقه باشد.

در پایان این مراسم از تلاش‌های علیرضا حسینی فرماندار سابق شهرستان مبارکه تقدیر و محمدرضا عسگریان به عنوان سرپرست جدید فرمانداری مبارکه معرفی شد.

 منبع:  خبرگزاری مهر 

دیدگاه / پاسخ